ZKUŠEBNÍ PROVOZ

Proč to děláme?

Platforma sysloop vznikla, když jsme zjistili, že mezi běžně dostupnými „chytrými řešeními“ neexistuje žádné, které by nám plně vyhovovalo. Řešení, které by, bylo všestranné, dalo se přizpůsobovat novým situacím a bylo aktivně chytré.

Většina existujících technologií umožňovala v podstatě jen výstup nasbíraných dat na displeji a jejich následné vyhodnocení a fyzickou reakci nechala na člověku.

S tím jsme se nedokázali spokojit, a proto jsme vyvinuli univerzální řešení, které se nezastaví u sběru dat z nejrůznějších typů senzorů. Na základě umělé inteligence dokáže sysloop data kvalifikovaně vyhodnotit a rozhodnout o dalším postupu, který také zrealizuje.

Postupně jsme si začali uvědomovat, že nám pod rukama roste výjimečné řešení, které nejen ideálně vyhovuje našim potřebám, ale dá se přizpůsobit téměř nekonečnému množství účelů. Proto jsme se rozhodli zprostředkovat platformu sysloop i zákazníkům zvnějšku.

sysloop dnes pomáhá šetřit čas, náklady, předcházet škodám, zlepšit zákaznický zážitek nebo zjednodušit procesy v zemědělských provozech, továrnách, pohostinství i obytných domech. Chceme posouvat možnosti ještě dál a vytvářet technologie budoucnosti, z kterých můžete profitovat už dnes.